http://sklep.mobiserwis.com.pl
sklep@mobiserwis.com.pl
 
Cennik na dzień: 18-02-2019 02:07
 
Złącza światłowodowe
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
Szybkozłącze światłowodowe Qoltec SC/APC SingleMode 3.0mm 5,29 zł 4,30 zł -
Szybkozłącze światłowodowe Qoltec SC/UPC SingleMode 3.0mm 4,13 zł 3,36 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/APC SM 0,9mm 2,64 zł 2,14 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/APC SM 3,0mm 3,23 zł 2,63 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC MM 0,9mm 2,88 zł 2,34 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC MM 3,0mm 2,34 zł 1,90 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC SM 0,9mm 2,98 zł 2,42 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC SM 3,0mm 2,98 zł 2,42 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec LC/APC SM 0,9mm 3,23 zł 2,63 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec LC/APC SM 3,0mm 3,23 zł 2,63 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC MM 0,9mm 2,71 zł 2,20 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC MM 3,0mm 2,71 zł 2,20 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC SM 0,9mm 2,98 zł 2,42 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/APC SM 0,9mm 2,98 zł 2,42 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/APC SM 3,0mm 2,44 zł 1,98 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC MM 0,9mm 2,44 zł 1,98 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC MM 3,0mm 2,44 zł 1,98 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC SM 0,9mm 2,71 zł 2,20 zł -
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC SM 3,0mm 2,98 zł 2,42 zł -