http://sklep.mobiserwis.com.pl
sklep@mobiserwis.com.pl
 
Cennik na dzień: 18-01-2018 08:58
 
Pigtaile światłowodowe
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/APC | SM | G652D | 2m 59,19 zł 48,12 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/APC | SM | G652D | 2m 65,81 zł 53,50 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/APC | SM | G657A2 | 2m 68,84 zł 55,97 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/UPC | SM | G652D | 2m 56,73 zł 46,12 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/UPC | SM | G657A2 | 2m 63,05 zł 51,26 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/APC | SM | G657A2 | 2m 65,62 zł 53,35 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G652D | 2m 53,28 zł 43,32 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G657A2 | 2m 59,61 zł 48,47 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 4,75 zł 3,86 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,37 zł 4,37 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 6,01 zł 4,88 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 5,02 zł 4,08 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,29 zł 4,30 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,56 zł 4,52 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 5,09 zł 4,14 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,37 zł 4,37 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,72 zł 4,65 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 5,09 zł 4,14 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,37 zł 4,37 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 6,01 zł 4,88 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 5,09 zł 4,14 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,21 zł 4,24 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,56 zł 4,52 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,55 zł 3,70 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 4,75 zł 3,86 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,37 zł 4,37 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 1m 4,94 zł 4,02 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 0,5m 4,19 zł 3,41 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 1,5m 5,02 zł 4,08 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 5,09 zł 4,14 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,29 zł 4,30 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 5,82 zł 4,73 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,57 zł 3,72 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 4,83 zł 3,93 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,09 zł 4,14 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G657A 2m 5,02 zł 4,08 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 4,74 zł 3,85 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,37 zł 4,37 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 5,99 zł 4,87 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,94 zł 4,02 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,21 zł 4,24 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,56 zł 4,52 zł -