http://sklep.mobiserwis.com.pl
sklep@mobiserwis.com.pl
 
Cennik na dzień: 10-12-2018 23:31
 
Pigtaile światłowodowe
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/APC | SM | G652D | 2m 53,58 zł 43,56 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/APC | SM | G652D | 2m 59,57 zł 48,43 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/APC | SM | G657A2 | 2m 62,32 zł 50,67 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/UPC | SM | G652D | 2m 51,35 zł 41,74 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x LC/UPC | SM | G657A2 | 2m 57,08 zł 46,41 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/APC | SM | G657A2 | 2m 59,40 zł 48,29 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G652D | 2m 48,23 zł 39,22 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec 12x SC/UPC | SM | G657A2 | 2m 53,97 zł 43,88 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 3,88 zł 3,16 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,40 zł 4,39 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 6,05 zł 4,92 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,33 zł 4,33 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,59 zł 4,54 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 5,40 zł 4,39 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,76 zł 4,69 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 4,61 zł 3,75 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,40 zł 4,39 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 6,05 zł 4,92 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,87 zł 3,96 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec LC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,59 zł 4,54 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,57 zł 3,72 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 4,41 zł 3,59 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 4,86 zł 3,95 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM 9/125 0,9mm G657A 1m 4,97 zł 4,04 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 0,5m 3,80 zł 3,09 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/APC SM9/125 0,9mmG652D 1,5m 5,05 zł 4,10 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 4,32 zł 3,51 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 4,75 zł 3,86 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 2m 4,51 zł 3,66 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,13 zł 4,17 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec SC/UPC SM 9/125 0,9mm G657A 2m 5,05 zł 4,10 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 1m 4,76 zł 3,87 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 5,40 zł 4,39 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 3m 6,02 zł 4,90 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m 4,02 zł 3,27 zł -
Pigtail światłowodowy Qoltec ST/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 3m 5,59 zł 4,54 zł -