http://sklep.mobiserwis.com.pl
sklep@mobiserwis.com.pl
 
Cennik na dzień: 18-02-2019 18:09
 
Patchcordy światłowodowe
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 5m 50/125µ duplex 27,79 zł 22,59 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-LC 7,5m 50/125µ duplex 28,86 zł 23,46 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 LC-ST 2m 50/125µ duplex 19,63 zł 15,96 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 20m 50/125µ duplex 46,83 zł 38,07 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 3m 50/125µ duplex 23,42 zł 19,04 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 SC-SC 5m 50/125µ duplex 25,68 zł 20,88 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 10m 50/125µ duplex 34,75 zł 28,25 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 1m 50/125µ duplex 20,32 zł 16,52 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 20m 50/125µ duplex 41,70 zł 33,90 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 2m 50/125µ duplex 21,31 zł 17,32 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 3m 50/125µ duplex 21,91 zł 17,81 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-SC 5m 50/125µ duplex 27,20 zł 22,11 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-ST 10m 50/125µ duplex 34,75 zł 28,25 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-ST 3m 50/125µ duplex 24,33 zł 19,78 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM2 ST-ST 5m 50/125µ duplex 27,34 zł 22,23 zł -
Patchcord światłowodowy LogiLink OM3 LC-LC 1m 50/125µ duplex 20,90 zł 17,00 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 15m 15,55 zł 12,64 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m 10,65 zł 8,66 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 15m 15,26 zł 12,41 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 1m 8,36 zł 6,80 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 15m 15,21 zł 12,36 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 50m 35,07 zł 28,51 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m 10,34 zł 8,40 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec FC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m 8,10 zł 6,59 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m 30,56 zł 24,85 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m 19,12 zł 15,54 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m 19,47 zł 15,83 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m 23,23 zł 18,89 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m 27,59 zł 22,43 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m 16,67 zł 13,55 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 2m 18,09 zł 14,71 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m 16,90 zł 13,74 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m 21,59 zł 17,56 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m 8,86 zł 7,20 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 15m 14,99 zł 12,19 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 9,00 zł 7,32 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 1m 14,73 zł 11,98 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 2m 19,62 zł 15,95 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 3m 17,06 zł 13,87 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 5m 24,11 zł 19,60 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 10m 12,65 zł 10,28 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 15m 13,48 zł 10,96 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 1m 15,03 zł 12,22 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 20m 17,56 zł 14,28 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 2m 15,60 zł 12,68 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 3m 13,99 zł 11,37 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 10,15 zł 8,25 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 17,56 zł 14,28 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 10m 40,67 zł 33,07 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 15m 32,50 zł 26,42 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 1m 17,43 zł 14,17 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 20m 38,48 zł 31,28 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 3m 22,64 zł 18,40 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 5m 25,13 zł 20,43 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 7m 23,03 zł 18,72 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 10m 36,30 zł 29,51 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 15m 37,90 zł 30,81 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 1m 16,48 zł 13,40 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 20m 55,18 zł 44,86 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 2m 18,28 zł 14,86 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 3m 22,07 zł 17,94 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 50m 92,87 zł 75,50 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 5m 26,14 zł 21,25 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 7m 25,15 zł 20,45 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 10m 55,95 zł 45,48 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 1m 18,97 zł 15,42 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 2m 24,79 zł 20,15 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 3m 26,64 zł 21,66 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 5m 41,48 zł 33,73 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 10m 12,46 zł 10,13 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 17,72 zł 14,41 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2m 9,30 zł 7,56 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2m 18,87 zł 15,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m 9,97 zł 8,11 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m 19,04 zł 15,48 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 11,08 zł 9,01 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 18,50 zł 15,04 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m 9,27 zł 7,54 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 20m 18,56 zł 15,09 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 25m 21,20 zł 17,24 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m 9,55 zł 7,77 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 3m 10,26 zł 8,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m 11,22 zł 9,12 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 10m 59,45 zł 48,33 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 1m 19,10 zł 15,53 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 2m 24,50 zł 19,92 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 3m 23,98 zł 19,49 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 5m 31,88 zł 25,92 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 1m 16,97 zł 13,79 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 2m 18,16 zł 14,76 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 3m 17,52 zł 14,24 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 5m 19,55 zł 15,90 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 1m 15,03 zł 12,22 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 2m 15,60 zł 12,68 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 3m 14,86 zł 12,08 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 5m 17,21 zł 13,99 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 10m 11,96 zł 9,72 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 1m 8,32 zł 6,76 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 2m 9,71 zł 7,90 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 5m 9,63 zł 7,83 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 7m 10,54 zł 8,57 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m 7,86 zł 6,39 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/UPC SM 9/125 G652D 1m 8,97 zł 7,29 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/UPC SM 9/125 G652D 2m 9,51 zł 7,73 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m 16,71 zł 13,58 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 2m 17,90 zł 14,55 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 3m 17,06 zł 13,87 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 5m 21,01 zł 17,08 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC message simplex 100m 72,91 zł 59,28 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 15m 14,21 zł 11,55 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m 18,16 zł 14,76 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 3m 16,22 zł 13,19 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 50m 45,47 zł 36,97 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 5m 18,10 zł 14,72 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 60m 48,69 zł 39,59 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 70m 54,70 zł 44,47 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 80m 59,17 zł 48,10 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 90m 65,62 zł 53,35 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM Simplex 50m 31,17 zł 25,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 0,5m 17,87 zł 14,53 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 1,5m 15,29 zł 12,43 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 1,5m 16,41 zł 13,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 100m 71,60 zł 58,21 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 120m 82,82 zł 67,33 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 140m 94,63 zł 76,93 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 160m 105,72 zł 85,95 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 180m 143,85 zł 116,95 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/APC SM9/125 G652D 200m 133,77 zł 108,76 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10m 11,22 zł 9,12 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 20m 17,44 zł 14,18 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 3m 8,97 zł 7,29 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m 10,39 zł 8,45 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec SC/PC-SC/PC SM message simplex 50m 39,26 zł 31,92 zł -
Patchcord światłowodowy Qoltec SC/PC-SC/PC SM Simplex 50m 30,28 zł 24,62 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 15m 14,21 zł 11,55 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 20m 18,43 zł 14,98 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC - FC/UPC SM 9/125 G652D 50m 29,90 zł 24,31 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 1m 14,59 zł 11,86 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 2m 15,60 zł 12,68 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 3m 16,84 zł 13,70 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC MM 50/125 OM2 5m 26,52 zł 21,56 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 10m 11,83 zł 9,61 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 1m 8,47 zł 6,89 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 1m 14,53 zł 11,81 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 2m 8,54 zł 6,94 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 2m 15,17 zł 12,33 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 3m 8,97 zł 7,29 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 3m 16,11 zł 13,10 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 10,15 zł 8,25 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D 5m 17,35 zł 14,10 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 1m 17,43 zł 14,17 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 2m 18,73 zł 15,22 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 3m 20,92 zł 17,01 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 5m 24,53 zł 19,94 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m 8,86 zł 7,20 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 17,13 zł 13,93 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m 9,00 zł 7,32 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2m 9,55 zł 7,77 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2m 17,87 zł 14,53 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m 10,11 zł 8,22 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m 18,87 zł 15,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 21,70 zł 17,64 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m 10,09 zł 8,21 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 7m 11,22 zł 9,12 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM2 1m 14,90 zł 12,11 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM2 2m 15,63 zł 12,70 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM2 3m 20,04 zł 16,29 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM2 5m 17,14 zł 13,94 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 10m 64,08 zł 52,10 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 1m 17,14 zł 13,94 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 2m 22,05 zł 17,93 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 OM4 5m 35,65 zł 28,98 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m 8,31 zł 6,75 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 10m 12,15 zł 9,88 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m 18,87 zł 15,34 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m 15,09 zł 12,26 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m 8,69 zł 7,06 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 2m 16,26 zł 13,22 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 3m 13,57 zł 11,03 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 3m 9,46 zł 7,69 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m 16,71 zł 13,58 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 5m 9,24 zł 7,51 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 7m 11,22 zł 9,12 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 1m 15,68 zł 12,75 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 2m 15,90 zł 12,92 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 3m 16,38 zł 13,32 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 5m 19,54 zł 15,88 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 1m 14,53 zł 11,81 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 2m 14,59 zł 11,86 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 3m 18,97 zł 15,42 zł -
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC SM 9/125 G652D 5m 19,12 zł 15,54 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GEMB 8,21 zł 6,68 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-ST DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GMB 21,01 zł 17,08 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-ST DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GMB 23,12 zł 18,80 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY LC-ST DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GMB 25,92 zł 21,08 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 1M GMB 16,44 zł 13,36 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GMB 13,25 zł 10,77 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY SC-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GMB 25,92 zł 21,08 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 2M GMB 23,12 zł 18,80 zł -
ŚWIATŁOWÓD KROSOWY ST-SC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE 5M GMB 25,92 zł 21,08 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 10m ILWL D5-LCLC-100/OM3 88,68 zł 72,09 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m ILWL D5-LCLC-010/OM3 35,11 zł 28,54 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m ILWL D5-LCLC-020/OM3 44,82 zł 36,44 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 3m ILWL D5-LCLC-030/OM3 46,03 zł 37,42 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m ILWL D5-LCLC-050/OM3 52,62 zł 42,78 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 2m ILWL D9-LCLC-020 33,32 zł 27,09 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 3m ILWL D9-LCLC-030 41,16 zł 33,46 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 5m ILWL D9-LCLC-050 55,88 zł 45,43 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m ILWL D5-SCLC-010/OM3 34,46 zł 28,02 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 2m ILWL D5-SCLC-020/OM3 37,48 zł 30,47 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m ILWL D5-SCLC-030/OM3 43,63 zł 35,48 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m ILWL D5-SCLC-050/OM3 55,61 zł 45,21 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 1m ILWL D9-SCLC-010 34,43 zł 28,00 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 2m ILWL D9-SCLC-020 47,59 zł 38,69 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m ILWL D9-SCLC-030 44,58 zł 36,24 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 5m ILWL D9-SCLC-050 60,17 zł 48,92 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m ILWL D5-B-050/OM3 56,23 zł 45,72 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 1m ILWL D9-B-010 39,26 zł 31,92 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m ILWL D9-B-030 39,72 zł 32,30 zł -
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 5m ILWL D9-B-050 44,34 zł 36,05 zł -
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m ILWL D5-STLC-010/OM3 40,93 zł 33,28 zł -
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m ILWL D5-STLC-020/OM3 34,84 zł 28,32 zł -
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 3m ILWL D5-STLC-030/OM3 47,50 zł 38,62 zł -
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m ILWL D5-STLC-050/OM3 56,81 zł 46,19 zł -