http://sklep.mobiserwis.com.pl
sklep@mobiserwis.com.pl
 
Cennik na dzień: 22-01-2018 19:18
 
Akcesoria do Switchy i konwertery
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
Adapter UBIQUITI Instant INS-8023AF-I PoE 802.3af Wew 75,75 zł 61,59 zł -
Adapter UBIQUITI Instant INS-8023AF-O PoE 802.3af Zew 70,60 zł 57,40 zł -
Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B 126,55 zł 102,88 zł -
Kontroler Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key 345,62 zł 281,00 zł -
Media konwerter Edimax 1000Base-TX to Multi SX FB SC 550m 394,82 zł 320,99 zł -
Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 10KM 549,75 zł 446,95 zł -
Media konwerter Edimax 100BaseTX>100BaseFX multi FB SC,2KM 174,93 zł 142,22 zł -
Media konwerter Edimax 100BaseTX>100BaseFX multi FB ST,2KM 174,93 zł 142,22 zł -
Media konwerter Edimax 100BaseTX>single Fiber Optic SC 30KM 269,91 zł 219,44 zł -
Media konwerter Edimax 100BaseTX>single Fiber Optic SC 40KM 409,85 zł 333,21 zł -
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM I-ET TX-CR14 208,94 zł 169,87 zł -
Media konwerter TP-Link GB, Ethernet MC220L 105,26 zł 85,58 zł -
Media konwerter TP-Link MC100CM wielomodowy 133,26 zł 108,34 zł -
Media konwerter TP-Link MC110CS jednomodowy 126,67 zł 102,98 zł -
Media konwerter TP-Link MC200CM wielomodowy 1000 Mb/s 550m 197,85 zł 160,85 zł -
Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy 204,95 zł 166,63 zł -
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS 158,34 zł 128,73 zł -
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS 161,21 zł 131,06 zł -
Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP 410,84 zł 334,02 zł -
Moduł ATOP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C-C) 81,96 zł 66,64 zł -
Moduł Cisco 10GBASE-LR SFP Module 2 488,87 zł 2 023,47 zł -
Moduł Cisco 10GBASE-SR SFP Module 1 497,83 zł 1 217,74 zł -
Moduł Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM 1 747,37 zł 1 420,63 zł -
Moduł Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM 355,92 zł 289,37 zł -
Moduł Cisco GE-SX SFP Dual LC/PC connector, MMF 850nm 888,80 zł 722,60 zł -
Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A 258,44 zł 210,11 zł -
Moduł HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) 503,22 zł 409,12 zł -
Moduł HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) 504,20 zł 409,92 zł -
Moduł HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C) 287,78 zł 233,97 zł -
Moduł HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B) 664,46 zł 540,21 zł -
Moduł HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver (JD094B) 2 579,09 zł 2 096,82 zł -
Moduł HPE X711 Front (Port Side) to Back (Power Side) Airflow High Volume Fan Tray (JG552A) 1 007,75 zł 819,31 zł -
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LHX SFP Single 1310nm 30km LC 610,83 zł 496,61 zł -
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-LX SFP Single 1310nm 10km LC 186,02 zł 151,24 zł -
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-SX SFP Multi 850nm 550m LC 149,94 zł 121,90 zł -
Moduł miniGBIC Edimax 1000Base-SX+ SFP Multi 1310nm 2km LC 360,94 zł 293,45 zł -
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM 124,64 zł 101,33 zł -
Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS 124,22 zł 100,99 zł -
Moduł MiniGBIC TP-Link TXM431-LR SFP+ 10GBase-LR 2 159,09 zł 1 755,36 zł -
Moduł MiniGBIC TP-Link TXM431-SR SFP+ LC 10GBase-SR 1 391,10 zł 1 130,98 zł -
Moduł OPTIC-SFP-S-85DLC03D SFP+ 10G Dual LC MM 300m 850nm 157,31 zł 127,90 zł -
Moduł zasilający HPE A58x0AF 650W AC (JC680A) 1 558,57 zł 1 267,13 zł -
Zabezpieczenie Ubiquiti ETH-SP 53,34 zł 43,36 zł -
Zasilacz PoE Cisco AIR-PWRINJ6 352,33 zł 286,45 zł -