wyszukiwanie zaawansowane
» » Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 5m

Kategorie

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 5m-19482
Nowość

Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM4 5m

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 11,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 17,00 zł
Pocztex - 11,00 zł

Stan magazynowy:

Kod EAN: 5901878543468

Cena: 43,11 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl