wyszukiwanie zaawansowane
» » Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B

Kategorie

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B-18948

Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Kurier - 47,00 zł
Poczta Polska - 0,00 zł

Stan magazynowy: 0 szt.

Kod EAN: 6935364030520

Cena: 126,55 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

  • Grupa towarowa: Produkty siecioweSieci przewodoweAkcesoria do Switchy i konwertery
  • Informacje dodatkowe: Długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Nazwa typu: Sieci -urządzenia przewodowe
  • Okres rękojmi w miesiącach: 36
  • Opis ogólny: Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B
  • Producent: TP-LINK
  • Strona o towarze: http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=225&model=TL-SM321B#spec

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl